تبلیغات
مرجع موبایل ایران - نوکیا در ایران خبرنامه منتشر میکند
مرجع موبایل ایران
اخبار انواع گوشی و دانلود نرم افزار گوشی

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 خرداد 1390نوکیا در ایران خبرنامه منتشر میکند

چندی پیش دفتر نوکیا در ایران اعلام کرده بود که به زودی نوکیا در ایران دو هدیه برای علاقه‌مندانش خواهد داشت. امروز با معرفی رسمی خبرنامه نوکیا، اولین هدیه نوکیا در ایران معرفی شد.


بنا بر اعلام روابط عمومی نوکیا در ایران، خبرنامه نوکیا قرار است یک پل ارتباطی میان نوکیا و مخاطبان این شرکت باشد. چه آنانی که محصولات نوکیا را می فروشند و چه آنانی که این محصولات را میخرند و یا به هر دلیل به اخبار نوکیا اهمیت می دهند.

این خبرنامه می‌خواهد جدیدترین اخبار محصولات، خدمات و برنامه‌های کاربردی نوکیا را به اطلاع مخاطبان برساند.

مخاطبان در این خبرنامه با برترین فروشندگان نوکیا آشنا میشوند. همچنین مدیران بخش‌های مختلف نوکیای ایران، دیدگاه‌های خود را از راه این خبرنامه با خواننده درمیان خواهند گذاشت و با نظرات و پیشنهادات آنان آشنا خواهند شد.

این خبرنامه هر دو ماه یکبار منتشر شده و میتوان آن را به طور رایگان از برخی از فروشگاه‌های تلفن همراه در سراسر کشور تهیه کرد. ضمن آنکه این خبرنامه به صورت دیجیتالی به زودی روی وب سایت فارسی نوکیا farsi.nokia.com قابل دسترس خواهد بود.

بنا بر اعلام روابط عمومی نوکیا، باید در شماره آینده منتظر معرفی و مصاحبه با یکی از بهترین فروشندگان محصولات نوکیا باشیم.ضمن آنکه برای خوانندگان جوایزی به قید قرعه طی مسابقه پیام کوتاه درنظر گرفته شده‌است.

سوال اول این است که در
نوکیا ORO کدام فناوری به کار نرفته است؟
1) USB OTG 2) NFC 3) Bluetooth 3.0 4) H-DVB

برای شرکت در این مسابقه کافی است شماره گزینه صحیح را تا 15 مرداد ماه به 20009488 ارسال کنید و شانس خود را برای برنده شدن یک گوشی نوکیا ORO امتحان کنید.

طبقه بندی: اخبار انواع گوشی، 
ارسال توسط علی رجبی
آرشیو مطالب
خبرهای فناوری

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ